Svatba

Svatba

Na svatbě zašeptá kamarád ženichovi do ucha: “Jak sis mohl vzít za manželku takovou hrůzu? Je tlustá, ošklivá, nudná a hloupá….!” Ženich ho přeruší: “Můžeš mluvit klidně nahlas, je i hluchá!”


 

Svatba

Po obřadu přijdou novomanželé za farářem a ženich se ptá: “Pane faráři, tak co jsme dlužný?” Farář: “Tak ženichu, dejte mi tolik, na kolik si ceníte nevěstu.” Ženich koukne na nevěstu a dá faráři 10 korun. Farář koukne na nevěstu a 5 korun mu vrátí.


 

Svatba

Syn se chce oženit a nechal si vyhledat partnerku počítačem. “Synu, mně se zdá nevhodné, aby tvé manželství řídil stroj,” zrazuje ho orec. “No a jak ty jsi se seznámil s maminkou?” “Normálně, vyhrál jsem ji v pokru.”


 

Svatba

Před svatbou přijde ženich za knězem, otevře peněženku a říká: “Otče, podívejte se, něco od vás potřebuji. Tady je tisíc korun a byl byste tak laskav, a ve své řeči vynechal ten nemoderní slib věčné lásky a věrnosti?” “Ale jistě synu, proč ne.” Kněz se podívá na peníze, sbalí je a hotovo. Začne obřad a dojde k místu, kdy si nevěsta a ženich mají vyměnit sliby. Duchovní se zhluboka podívá k ženichovi do očí a praví: “Ptám se vás, ženichu, slibujete poslouchat svou ženu na slovo, plnit její každá, i nejtajnější přání, servírovat jí snídani až do postele, plazit se před ní po kolenou a nyní ji slavnostně políbit nohu?” Ženich čumí jak tele na vrata, ale co mu zbývá, plný kostel lidí, tak poklekne, políbí ženě nohu a slavnostně přísahá. Po obřadu letí za knězem, teď už jako manžel a zlobí se: “Prosím vás, můžete mně vysvětlit, co to mělo znamenat?! To vás moje nabídka tak urazila? To jste mě musel před tolika lidmi zesměšnit?!” “Ne.” “Ne? Tak proč jste mi to, pro Pána Boha, udělal?” “No, proč? Protože mi vaše manželka udělala lepší nabídku!”


 

Svatba

Během svatební noci: ONA :”Můj drahý, víš že jsi první muž, se kterým se miluji?” ON:”Takže ty mi chceš namluvit, že to, co tady předvádíš, ses naučila dálkovým studiem?”


 

Svatba

„Dcera se mi přiznala, že se chcete vzít. Dohodli jste už tak‚ den svatby?” ptá se otec budoucího zetě. „Tento problém jsem přenechal jí.” „A sňatek bude církevní nebo civilní?” „O tom rozhodne její matka.” „A z čeho budete žít?” „To, prosím, záleží na Vás!”


 

Svatba

Svatební slib: “Slibujete přede všemi, že ho budete milovat a ctít, budete mu vařit a uklízet po něm, žít s jeho nadýmáním a ostatními chlapskými projevy, vzdáte se dálkového ovládání na televizi a budete po něm sklápět záchodové prkénko po zbytek svého života?


 

Svatba

Cestou na svatební obřad dojde k autonehodě a oba snoubenci místě zahynou. Jdou spolu do nebe. Čekají na “příjmu” na sv. Petra. Když, přijde hned se ho ptají, jestli je možné v nebi uzavřít manželství. Sv. Petr odpovídá: “No, to je poprvé, co se na to někdo ptá. Musím to jít zjistit.” Pár teda čeká. Když už je to pár měsíců a jim dochází trpělivost, objeví se sv. Petr s odpovědí: “Je to dobré, v nebi můžete být oddáni.” Nato se mladík zeptá: “Jen pro případ, že by nám to neklapalo…Bylo by možné se v nebi i rozvést?” “To si snad děláte legraci! Tři měsíce jsem tady hledal kněze. Dovedete si představit, jak dlouho bych hledal právníka?”


 

Svatba

Ráno po svatební noci, novomanželka pohladí svého manžela a ptá se: „Zlatíčko, řekni mi, kolik jich bylo přede mnou?” Po pár minutách ticha žena říká: „Drahý, čekám na odpověď!” A ženich se zhluboka nadechne a povídá: „Moment, stále počítám.”


 

Svatba

Před svatbou se ptá Pepíček otce: „Existuje vůbec spolehlivý prostředek na spokojené manželství?” „Samozřejmě. Otevřená peněženka a zavřená huba!”


 

Svatba

Na svatbě se sešlo mnoho hostí. Novomanželka se směje, tancuje, občas i něco dobrého vypije. „Ty máš plakat, a ne si takhle vyhazovat z kopýtka,” napomíná ji teta. „Proč já, ať pláče ten, co si mě vzal!” zní sebekritická odpověď.


 

Svatba

Novomanželé na svatební cestě. Ona: „Miláčku, ale nebudeme se líbat na veřejnosti, ať si všichni myslí, že jsme svoji už dlouho.” On: „Dobře, drahá, tak tady máš kufry a dál je nes sama.”


 

Svatba

Na některých radnicích ve svatebních síních zavedli novou placenou službu. Před konečným dotazem na ženicha vložili větu: „Máte právo mlčet. Vše, co od této chvíle řeknete, může být použito proti vám.”


 

Svatba

Táže se novomanželka manžela: „Jak se, prosím tě, píše slovo fiasko?” „Proč se ptáš?” „Ale to nic, já jen píšu dopis mamince, jaká byla svatební noc!”


 

Svatba

Několik měsíců po svatbě se ptá matka novomanželky: „Tak co, jak se k tobě chová tvůj muž?” „Výborně, dá mi všechno, co potřebuji!” „To asi potřebuješ sakra málo,” míní zkušená matka.


 

Svatba

Nesnáším svatby. Nenávidím, když mě příbuzní plácají do zad a říkají: „Další jseš na řadě ty!” Oplácím jim to na pohřbech – říkám jim to samé…